O produktach Henkel

Przedstawiciel Marki HenkelHej!

W ostatnim artykule po krótce zademonstrowaliśmy wam „kleje wiecznie żywe” i zapowiedzieliśmy wpis o klejach przemysłowych, chwilowo jednak zrezygnowaliśmy z tej idei. Dzisiaj, postanowiliśmy zaprezentować w największym skrócie profil jednego z najważniejszych producentów w klejowym światku – Henkel.

O tej firmie słyszał prawie każdy, ale mało kto kojarzy ją z klejami. Skąd zatem znamy nazwę koncernu naszego zachodniego sąsiada? Wiele wyjaśnią nazwy kilku produktów z oferty: Persil, Rex, Clin, Schwarzkopf.

Henkel jest dodatkowo producentem kilkunastu klas klejów konsumenckich (np. Cersit, Pattex) oraz sporej oferty klejów przemysłowych (np. Comosil, Terostat).

Na zakończenie kilka słów o historii. Henkel powstał jako rodzinna firma w 1876 roku i jak to często bywało przeistoczyła się do wpływowego koncernu. Warto nadmienić, że od 1997 roku częścią koncernu jest marka loctite, która znana jest z produkcji wysokiej jakości klejów.

To już wszystko co dziś dla Was przygotowaliśmy. A co Wy sądzicie o towarach marki Henkel?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Producenci Klejów i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *