Czy kleje są wiecznie żywe?

kleje wiecznie żywe w granulkachCzołem!

Dziś Chcemy opisać specyfiki o wyjątkowej nazwie. Hasło. Co prawda hasło „Kleje wiecznie żywe” brzmi jak kiepski slogan sklepu z materiałami klejącymi, jednak taka nazwa istotnie istnieje.

Pod tym mianem kryją się półpłynne środki spajające dwa elementy, ale dzięki takiej konsystencji można je łatwo rozłączyć. Warto również napisać tu fachową definicję: „sprężysto-lepki materiał, który pozostaje lepki w dotyku, w konsystencji bezrozpuszczalnikowej przykleja detale po lekkim docisku. Określany jest również jako klej przylepcowy.

Kleje przylepcowe wykorzystywane są między innymi przez sprzedawców, którzy do swoich ofert chcą dołączyć płytę. takie element świetnie trzyma się gazetki i jest łatwy do odczepienia.

Na codzień możemy użyć takiego specyfiku, aby zamocować jakieś fragmenty, które być może będziemy chcieli później rozmontować, np wieszaki na ręczniki przy umywalce.

Wiecznie żywe kleje, to ogromnie pożyteczne specyfiki, które są produkowane przez np Loctite. W kolejnym wpisie postaramy się zaprezentować bardziej profesjonalne kleje przemysłowe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rodzaje klejów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *